Privātuma un sīkdatņu politika

 SIA “Hidrobalt Latvija” mērķis ir aizsargāt savu lietotāju un klientu privātumu un uzlabot lietotāju pārlūkošanas sesiju vietnē/tīmekļa vietnē www.hidrobaltlatvija.lv Šī privātuma politika ir paredzēta, lai informētu jūs, kā mēs apkopojam, definējam un izmantojam informāciju no pēc kuras var noteikt jūsu identitāti, piemēram: vārds, uzvārds, e-pasts e-pasta adrese, adrese, citi kontaktdati vai tiešsaistes identifikatori, ko sniedzat mums, izmantojot mūsu platformu, un ko un kam mēs izmantojam sīkdatnes (sīkdatnes). Pārlūkojot mūsu vietni, jūs piekrītat un dodat mums tiesības saglabāt sīkfailus jūsu datorā.

 Kas ir sīkdatnes?

Sīkfaili ir mazi, mainīgi datu faili, ko pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā vai ierīcē. Sīkdatnes ļauj tīmekļa serverim pārsūtīt datus uz datoru vai ierīci uzskaites un citiem nolūkiem. To dara arī lielākā daļa lielo vietņu vai interneta pakalpojumu sniedzēju. Dažas no tām nepieciešamas atsevišķu vietnes sadaļu darbībai, citas paredzētas informācijas vākšanai un statistikas sagatavošanai, lai mājaslapu turpmāk pilnveidotu. Dažas sīkdatnes pazudīs no pārlūkprogrammas iestatījumiem pēc sesijas pārtraukšanas vietnē, citas paliks pārlūkprogrammas iestatījumos.

Sīkdatnes var palīdzēt vietnei nodrošināt lietotājam patīkamāku un vienmērīgāku pieredzi. Šīs sīkdatnes nevar apkopot informāciju par jūsu datoru vai failiem. Vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes. Tie tiek saglabāti lietotāja datorā un glabāti tur līdz norādītajam derīguma termiņam vai līdz brīdim, kad lietotājs tos izdzēš.

Informācija tiek apkopota, lai SIA “Hidrobalt Latvija” varētu:

 • nodrošināt personalizētu saturu;
 • apkopot statistisko informāciju par vietnes izmantošanu, lai nepārtraukti uzlabotu vietnes dizainu un funkcionalitāti.
 • lai saprastu, kā lietotāji izmanto vietni, un palīdzētu atrisināt ar vietni saistītas problēmas.
 • pielāgot vispārīgus mārketinga ziņojumus un reklāmas, pamatojoties uz jūsu sniegto informāciju un informāciju par mūsu platformas, produktu vai pakalpojumu un citu vietņu izmantošanu. Tāpēc, kad jūs apmeklējat platformu, mēs apkopojam jūsu reklāmas identifikatoru (IDFA), apmeklējuma datumu un laiku, ilgumu, novirzīšanas avotu un vietņu pārlūkošanas metodes un pārlūkošanas darbības.
 • uzlabot lietotāju atsauksmes un atsauksmes.
 • veikt tiešo mārketingu un informēt Jūs par jaunajiem SIA “Hidrobalt Latvija” pakalpojumiem un īpašajiem piedāvājumiem, kas, mūsuprāt, Jums būtu noderīgi, piemēram, pa e-pastu pa pastu un izvietojot reklāmu trešo pušu vietnēs, piemēram, Facebook, Google plus (kur nav nepieciešama piekrišana);
 • savā vietnē izmantot vai jau izmantot dažus trešo pušu rīkus, piemēram: Google tagu pārvaldnieku, YouTube, Google Maps, Google Analytics, sociālos tīklus Facebook, Twitter utt. i., šīs trešās puses var arī izmantot sīkfailus, izmantojot mūsu vietni. Šo uzņēmumu sīkdatņu izmantošana ir pakļauta to privātuma politikām, nevis SIA “Hidrobalt Latvija” privātuma politikai.

Piekrišanas vai cita veida iebilduma atsaukšana datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos

Šādos gadījumos, kad mēs apstrādājam personas datus ar jūsu piekrišanu, jums būs iespēja atsaukt savu piekrišanu. Mums var būt cits juridisks pamats jūsu personas datu apstrādei citiem iepriekš minētajiem nolūkiem. Dažos gadījumos mēs varam sniegt jums tiešā mārketinga paziņojumus bez jūsu piekrišanas, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm. Jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no tiešā mārketinga. To var izdarīt, nosūtot mums e-pastu. vēstuli uz info@hidrobaltlatvija.lv vai sazinoties tieši ar mums.

Jūsu personas datu aizsardzība

Informācijas pārraide internetā nav pilnībā droša. Mēs apņemamies darīt visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personas datus, taču mēs nevaram garantēt mūsu platformā pārsūtīto jūsu personas datu absolūtu drošību. Nosūtot jebkādu informāciju, jūs uzņematies ar tās pārsūtīšanu saistītos riskus. Pēc Jūsu personas datu saņemšanas mēs attiecībā uz šiem datiem piemērosim stingras procedūras un drošības pasākumus.

 Citas vietnes, uz kurām ir saites mūsu platformā

SIA “Hidrobalt Latvija” nav atbildīgs par informāciju vai saturu vietnēs, kurās ir saites uz www.hidrobalt.lt vietni vai kuras ir saistītas ar mūsu platformu. Vairumā gadījumu saites uz citām tīmekļa vietnēm tiek sniegtas tikai kā informatīvas saites, kas var būt noderīgas mūsu lietotājiem.

Ja sekojat saitei un pārejat no mūsu platformas uz citu vietni, mūsu privātuma politika vairs nav spēkā. Pārlūkošana un darbības citās vietnēs, tostarp tīmekļa vietnēs, kurām ir saites no mūsu platformas, ir pakļautas šīs vietnes noteikumiem un politikām. Pirms turpināt pārlūkošanu, vienmēr izlasiet šos noteikumus un politikas.

Sīkdatņu dzēšana un to iestatījumu maiņa

Ja vēlaties dzēst visus sīkfailus savā datorā, varat to izdarīt vienkārši atkarībā no izmantotās pārlūkprogrammas:

 • Google Chrome pārlūks
 • Mozilla Firefox pārlūkprogramma
 • Microsoft EDGE pārlūkprogramma
 • Apmeklējiet vietni Your Online Choices, lai atteiktos no dažādām ar interesēm saistītām reklāmām youronlinechoices.com/lt/.
 • Google Analytics. Lai neļautu Google Analytics sniegt datus par jums, varat lejupielādēt un instalēt Google Analytics Opt-Out Browser Add-On, izpildot norādījumus šeit: tools.google.com/dlpage/gaoptout. Jūs varat neļaut Google izmantot sīkfailus, apmeklējot Google reklamēšanas atteikšanās lapu šeit – google.com/policies/technologies/ads/
 • Facebook reklāmas. Varat kontrolēt, kā Facebook izmanto datus, lai rādītu jums reklāmas, sadaļā “Reklāmu iestatījumi” izslēdzot reklāmas, kas var būt balstītas uz jūsu interesēm un/vai attiecībām ar konkrētiem reklāmdevējiem. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet dažādas Facebook lapas, lai uzzinātu vairāk par Facebook reklāmām un sīkfailiem un to, kā atjaunināt iestatījumus:
 • lt-lt.facebook.com/policies/cookies/
 • lt-lt.facebook.com/about/ads
 • lt-lt.facebook.com/ads/preferences/edit/

Plašāku informāciju par sīkfailiem un to darbību varat atrast tiešsaistē: http://www.allaboutcookies.org

Attiecībā uz trešajām pusēm, kas nav norādītas šajā sadaļā, lūdzu, skatiet to privātuma un sīkfailu politiku, lai uzzinātu vairāk par reklāmām, kas tiek rādītas jūsu pārlūkošanas laikā, un to, kā jūs varat atteikties.